KONST / Litografier / Färglitografi 14114293
nr 1411 4293
Färglitografi
signerad, numrerad 29/210. Bildmått: 35x51cm, yttermått inklusive ram: 50x63cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:07:18
150 kr